FN-SERVISS

FN-SERVISS MISIJA:

Veicināt drošību uzņēmumos, mājās un sabiedrībā.

FN Serviss ir profesionāls partneris, kurš ir soli priekšā cilvēku vajadzību noskaidrošanā, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus [efektīvus] ugunsdrošības un darba drošības risinājumus.

FN Serviss ir pārliecināts, ka ikdienas rūpes par drošību, ir labklājības [tātad atbildīgas, mūsdienīgas] sabiedrības iezīme.

FN-SERVISS VĒRTĪBAS:

- Būt pieejamam

- Būt precīzam

- Būt profesionālam

FN-SERVISS – tā ir kvalitāte un drošība pret ugunsgrēkiem, darba un vides aizsardzības pakalpojumi.

Rūpējieties par savu drošību jau tūlīt, neatlieciet to, jo no nelaimes gadījumiem nav pasargāts neviens no mums un mēs nekad nevaram zināt, kad nelaime var piemeklēt. Tādēļ mēs aicinām – rūpīgi ir jāpārdomā drošības jautājumi gan darba vidē, gan mājokļos un citviet.

Vērtīga un nepieciešama ir objekta apsekošana un novērtēšana – tas Jums palīdzēs labāk sagatavoties iespējamai uguns nelaimei. FN-SERVISS piedāvā arī labākos aizsardzības pakalpojumus, veikt ugunsdzēšamo aparātu un citas nepieciešamās tehnikas uzstādīšanu, apkopi un remontu. Pieejami arī citi dažāda veida pakalpojumi, kursi darba vides uzlabošanai. FN-SERVISS – tas ir sertificēts pakalpojumu sniedzējs Jūsu drošībai, ikvienā dzīves situācijā.